KIM JESTEśMY

 
 
 
 

Kim jesteśmy

CORNiCO Snack Food Service, Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem handlowym, które od 2019 roku działa na polskim rynku w branży spożywczej pod nazwą FUN FOOD. Historia firmy sięga do roku 1991, w którym CORNiCO rozpoczęło działalność na rynku słowackim a od 2002 roku na rynku czeskim.

Przedmiotem działalności CORNiCO Group jest sprzedaż surowców, opakowań i akcesoriów do produkcji: popcornu, granity, tortilla chips i wraps, chłodnych i gorących napojów, naleśników i gofrów oraz wielu innych produktów FUN FOOD. Oferujemy także sprzedaż maszyn i urządzeń gastronomicznych niezbędnych do ich produkcji. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli kin, aren sportowych, hoteli, restauracji i kawiarni oraz parków rozrywki, jak również zoo czy cyrków. Nasi klienci to także konsumenci końcowi, którzy lubią delektować się słodkimi lub pikantnymi przysmakami.

Produkty i maszyny sprowadzamy z ponad 15 krajów świata, z 3 kontynentów, w tym głównie z Francji i USA. Reprezentujemy amerykańską firmę GOLD MEDAL, która jest jednym z największych producentów w obszarze FUN FOOD.

Nasze działania zostały nagrodzone prestiżową nagrodą "Golden Eagle Award" przez firmy Gold Medal, USA, w 2008 i 2015 roku, za wieloletnią promocję i prace nad rozwojem w zakresie Fun Food.

Jesteśmy założycielami niezależnego europejskiego forum "European Fun Food Forum" - stowarzyszenia firm z 11 krajów europejskich w regionie Fun Food.

Ludzie budujący nasz zespół i ich doświadczenie w branży, to gwarancja niezawodności i profesjonalnej obsługi każdego z naszych partnerów.
 

Daniela Roth & Peter Magula & Norbert Vincze & Rastislav Sič
Zarząd CORNiCO w Polsce, Czechach i na Słowacji